O nas

Od sklepu internetowego z nasionami do serwisu doradczego

Nasionka24.pl to czołowy portal wiedzy o zagadnieniach współczesnego nasiennictwa, wyrosły z pierwszego sklepu internetowego z nasionami w Polsce! Wiedza, którą chcemy się dzielić z Tobą poprzez serwis, opiera się na osobistym doświadczeniu w uprawie zbóż. Dzięki informacjom i poradom zdobytym na Nasionka24.pl wybierzesz i kupisz nasiona zbóż szybko, tanio i przede wszystkim z zyskiem dla Twojego gospodarstwa!

Prowadząc przez wiele lat nowoczesny sklep internetowy z materiałem siewnym i współpracując z najlepszą hurtownią nasion, dokładnie poznaliśmy potrzeby i oczekiwania polskich rolników. Wiemy, że kwalifikowany materiał siewny zbóż ozimych: pszenicy, pszenżyta czy jęczmienia musi spełniać określone kryteria jakościowe. 

Sami jesteśmy rolnikami. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że możemy śmiało wspomóc Cię w obszarze nasiennictwa. Sprzedaż zbóż i prowadzenie sklepu z tanimi nasionami w najlepszych odmianach i właściwościach było jedynie kolejnym polem zdobywania i wzbogacania naszych doświadczeń.  

Dziedzictwem sklepu internetowego z ziarnami Nasionka24.pl jest również kapitał w postaci dostępu do szerokich zasobów wiedzy odnośnie odmian największych producentów materiału siewnego. Ceny, wielkość plonowania, zdrowotność, zimotrwałość czy odporność na susze to podstawowe kryteria jego wyboru. Dzięki Nasionka24.pl dowiesz się wszystkiego na temat parametrów interesujących Cię odmian. Tym samym dokonasz optymalnego wyboru.

W portalu doradczym Nasionka24.pl masz również unikatową możliwość skorzystania z opcji zupełnie darmowej pomocy doradcy. Jeśli nie masz pewności, czy dana odmiana pszenicy ozimej dobrze sprawdzi się na Twoich stanowiskach, wystarczy że zostawisz do siebie kontakt na podstronie poświęconej danej odmianie. Doradca nasienny skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Czerp fachową wiedzę o nasiennictwie z Nasionka24.pl! Dzięki temu wybór najlepszej odmiany będzie jeszcze łatwiejszy!