U doradcy Top Farms Nasiona cenię sobie to, że mam w nim profesjonalne wsparcie przez cały rok. Nie przyjeżdża do mnie tylko przed zakupem, ale interesuje się moimi polami, dzieli się swoimi obserwacjami odnośnie zachowania odmian i służy pomocą, kiedy tylko go potrzebuję.

 

Andrzej Nowiński,

Gospodarstwo Rolne

Andrzej Nowiński, Radunek,

woj. kujawsko-pomorskie

Prowadzę gospodarstwo rolne o powierzchni prawie tysiąca hektarów w woj. kujawsko-pomorskim. W zasiewach mam pszenicę, kukurydzę, buraki cukrowe oraz rzepak. Dobór odmian na nowy sezon jest dla mnie jedną z najistotniejszych decyzji. Dobierając je, zwracam uwagę na potencjał plonowania i cechy genetyczne. Konsultuję się z osobami, które już miały wcześniej doświadczenie z nimi lub zawierzam opinii doradcy z firmy nasiennej. Jedną z takich osób jest doradca Top Farms Nasiona. Dobrze zna on moje pola, dlatego doskonale wie, jakie odmiany zbóż sprawdzą się u mnie i spełnią moje wymagania. Jeżeli chcę, to prezentuje mi odmiany na polach w mojej okolicy. Widzę wtedy, jak zachowują się w rzeczywistej produkcji towarowej. Dbam o swoje pola i ważne jest dla mnie, by kwalifikat był czysty od obcych roślin. Top Farms Nasiona, dzięki swojej dbałości o czystość materiału siewnego, gwarantuje mi, że mój plon będzie najwyższej jakości. Kiedy przyjeżdżają do mnie worki z nasionami, to aż oko się cieszy. Ziarniaki są czyste, wyrównane, zdrowe, pięknie zaprawione.

U doradcy Top Farms Nasiona cenię sobie to, że mam w nim profesjonalne wsparcie przez cały rok. Nie przyjeżdża do mnie tylko przed zakupem, ale interesuje się moimi polami, dzieli się swoimi obserwacjami odnośnie zachowania odmian i służy pomocą, kiedy tylko go potrzebuję. Na sezon 2016/2017 wybraliśmy 6 odmian pszenicy ozimej: Kerubino, Ostrogę, Hondię, Bohemię, Elixera i Nelsona. Pomimo trudnej zimy w moim województwie nie mam na dzisiaj żadnych zastrzeżeń. Powiem więcej - wiem, że w żniwa będę zadowolony! I z plonu, i z kolejnego roku współpracy z doradcą Top Farms Nasiona.